Nasi uczniowie wzięli udział w Biegu Charytatywnym podczas Pikniku Charytatywnego zorganizowanego przez Hospicjum św. Brata Alberta w Żarach. To wyjątkowe wydarzenie było okazją do połączenia sportowej aktywności z pomocą potrzebującym.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a naszym uczniom gratulujemy zaangażowania i wspaniałej postawy! 👏💙
#Pomagamy #BiegCharytatywny #HospicjumBrataAlberta #NaszaSzkoła #RazemMożemyWięcej
















