Z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbył się Piknik Rekreacyjno-Sportowy, który dostarczył uczniom wielu pozytywnych emocji, okazji do integracji oraz zdrowej rywalizacji. Był to dzień wolny od zajęć edukacyjnych, dzięki czemu młodzież mogła w pełni poświęcić się wspólnej zabawie, sportowym zmaganiom i odpoczynkowi na świeżym powietrzu.
Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała realizacji licznych atrakcji przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego oraz Samorząd Uczniowski, wspieranych przez pozostałych nauczycieli. Uczniowie mieli również możliwość skorzystania z poczęstunku w postaci kiełbasek z grilla oraz orzeźwiającej lemoniady.
W programie pikniku znalazły się rozgrywki sportowe i rekreacyjne, w których uczniowie rywalizowali w piłce nożnej, piłce siatkowej, grze w bule, szachach oraz tenisie stołowym. Najlepsze klasy i zawodnicy zostali nagrodzeni wyjątkową nagrodą – Dniem Bez Pytania.
PIŁKA SIATKOWA
I miejsce – 4 TIP
Skład drużyny:
- Bełz Maksymilian
- Mikołajczuk Marcin
- Moraczewski Krzysztof
- Piskorowski Michał
- Sławski Jędrzej
- Wanat Jakub „Kokos”
- Wawrzyń Szymon
II miejsce – 4 TEK
Skład drużyny:
- Babiarz Dawid
- Gacek Krzesimir
- Kruczkiewicz Bartosz
- Laskowski Mateusz
- Mazepa Kacper
- Szewc Dominik
III miejsce – 3 TP
Skład drużyny:
- Buganik Mateusz
- Fila Wiktor
- Juchacz Łukasz
- Lipiński Filip
- Majka Maciej
- Płachta Mikołaj
PIŁKA NOŻNA
I miejsce – 4 TIP
Skład drużyny:
- Czekalski Mateusz
- Czekalski Oskar
- Marczak Jakub
- Marcinkowski Łukasz
- Wojciechowicz Krystian
II miejsce – 3 TEK
Skład drużyny:
- Harasim Olaf
- Jędruch Klaudiusz
- Marczak Mikołaj
- Mosiurczak Robert
- Oświęcimski Piotr
- Szymański Szymon
III miejsce – 2 TIP
Skład drużyny:
- Gałązka Maciej
- Jaskuła Tymon
- Kaczmarek Witold
- Klisowski Konrad
- Lewandowski Mateusz
- Polus Oliwier
- Rośleń Michał
SZACHY
I miejsce – Diana Puchalska – 2 TEG
II miejsce – Marcel Osiński – 3 TIR
III miejsce – Michał Tonn – 1 TIR
GRA W BULE
Zwyciężyła klasa 1 RG w składzie:
- Cucharec Michalina
- Jabłońska Oliwia
- Wołoszyn Hania
- Zając Sandra
TENIS STOŁOWY
W rywalizacji indywidualnej zwyciężyli:
- I miejsce – Kacper Kubów – 1 TEK
- II miejsce – Marcel Bąk – 2 TEG
- III miejsce – Klaudia Kukuła – 4 TIP
PROGRAM ARTYSTYCZNY
Wyróżnienia otrzymali:
- Martyna Bejman – 3 TIR
- Paulina Kowalyszyn – 2 TEG
- Natalia Pękal – 4 TEK
- Jakub Wojwod – 3 TP
Wyróżnienie otrzymał również zespół taneczny z klasy 1 TGER w składzie:
- Kamiński Kacper
- Konop Kinga
- Makowska Weronika
- Migoń Magdalena
- Mrowiec Katarzyna
- Palczewska Julia
- Rabiega Antonina
- Świerlińska Marta
- Zychla Nadia
- Nowożński Ignacy – występ wokalny
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego święta, w szczególności Radzie Rodziców, nauczycielom oraz Samorządowi Uczniowskiemu, i sprawili, że Dzień Dziecka w naszej szkole był pełen radości, integracji oraz niezapomnianych wspomnień.























































