Kalendarz imprez szkolnych 2018/2019

DATA

IMPREZA, WYDARZENIE

ODPOWIEDZIALNI ZA ORGANIZACJĘ

3 września

Inauguracja Roku Szkolnego

Samorząd Szkolny

Opiekun
mgr B. Morusiewicz

13,14 września

Kiermasz  książek używanych

 Samorząd Szkolny

Opiekun
mgr B. Morusiewicz

Wrzesień

Wybory do Samorządu Szkolnego

Wybory opiekuna Samorządu Szkolnego

Wybory Rzecznika Praw Ucznia

 

Samorząd Szkolny

Opiekun
mgr B. Morusiewicz

 

 

28 września

„Dzień szalonego ubioru”

 Samorząd Szkolny

Opiekun
mgr B. Morusiewicz

Październik

 

Turniej klas I

“Dzień Kota”

 

Klasa 2 TR/G

wychowawca

mgr M. Włodarczak

 

12 października

 Dzień Komisji Edukacji Narodowej-akademia

Klasa 1TE/TR
wychowawca

mgr I. Adamczyk

Wrzesień/

Październik

Bezpieczna Szkoła

mgr B. Hołodiuk

mgr D. Koszela

30 października

"Dzień szalonego ubioru”

Samorząd Szkolny

opiekun
mgr B. Morusiewicz

31 października

Wszystkich Świętych

Żałoba, cisza po rozstaniu… „

audycja, gazetka

Klasa 2 a TI

wychowawca
mgr M. Potocka

Listopad

Różne formy obchodów

Odzyskania niepodległości

przez Polskę

( terminy działań podane przez realizatorów)

Biblioteka szkolna –

mgr L. Neska

mgr B.  Hołodiuk

mgr M. Kmiecik

6 listopada

Wspólne śpiewanie hymnu państwowego

Wychowawcy klas,

Samorząd szkolny

opiekun
mgr B. Morusiewicz

 

Listopad

Powstanie listopadowe

(audycja, gazetka w świetlicy szkolnej)

Klasa 1TE/TR

wychowawca

mgr I. Adamczyk

 

 

9 listopada

 

Święto Niepodległości –

11 listopada

(ustalenie formy1 miesiąc przed uroczystością)

Klasa 1a TI

Wychowawca

mgr W. Kobus

18 Listopada

Dzień Rzucania Palenia

Pielęgniarka szkolna

Klasa 2a TE

wychowawca
mgr B. Grodzka-Sawicka

20 listopada

 

Światowy Dzień Praw Dziecka -

punkt informacyjny

 

Klasa 3 a TI

Wychowawca

mgr inż. R. Sobieraj

30 listopada

„Dzień szalonego ubioru”

Samorząd Szkolny

opiekun
mgr B. Morusiewicz

30 listopada

Andrzejki -

dekoracja szkoły, wróżby

w świetlicy

Klasa 2a TI

Wychowawca

mgr M. Potocka

Listopad/

Grudzień

Międzynarodowy dzień Walki

Z AIDS i HIV

1/ Konkurs klasowy na plakat

2/ Punkt konsultacyjny,

rozstrzygnięcie konkursu na

plakat

Pedagog
mgr M. Hakman
wychowawca

Klasa 3TR/G

Grudzień

Wydarzenia grudniowe -

stan wojenny 

(audycja, gazetka w świetlicy szkolnej)

Klasa 2 TR/G

Wychowawca

mgr M. Włodarczak

 

21 grudnia

Spotkanie Opłatkowe w klasach

Wszystkie klasy i ich wychowawcy

Jasełka

Klasa 1TL/TG

Wychowawca

mgr m. Kmiecik

Spotkanie Opłatkowe wszystkich pracowników szkoły

Kierownik gospodarczy

G. Marlikowska

Grudzień

Świąteczny Kiermasz Książek

Biblioteka szkolna

mgr L. Neska

Styczeń

Dzień Babci i Dziadka

(gazetka w świetlicy szkolnej + wybrana forma))

 

Klasa 3 TR/G

wychowawca
mgr M. Hakman

Styczeń

Powstanie Styczniowe

(audycja, gazetka w świetlicy szkolnej)

Klasa 2 TI/L

wychowawca  
mgr T. Górski

Styczeń

 

Bezpieczne ferie

 

mgr D. Koszela

mgr B. Czajka

28 stycznia

Audycja poświęcona Międzynarodowemu  Dniu Pamięci o ofiarach Holokaustu

(27 styczeń)

Klasa  2 a TE

wychowawca

mgr B. Grodzka – Sawicka

31 stycznia

„Dzień szalonego ubioru”

Samorząd szkolny

Opiekun :
mgr B. Morusiewicz

Styczeń-kwiecień

Promocja szkoły

Dni otwarte szkoły

 

Pedagog
mgr M. Hakman
wszyscy nauczyciele

27 lutego

„Dzień szalonego ubioru”

Samorząd szkolny

opiekun
mgr B. Morusiewicz

1 marca

Audycja poświęcona Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych

(gazetka ścienna)

Klasa 1 TL/TG

wychowawca mag M. Kmiecik Biblioteka
mgr L. Neska

Marzec

Powstanie Kościuszkowskie

(audycja, gazetka w świetlicy szkolnej)

Klasa 1TL/TG

wychowawca
mgr M. Kmiecik

Marzec

Wydarzenia marcowe

(gazetka w świetlicy szkolnej)

Klasa 1a TI

Wychowawca
mgr W. Kobus

Marzec

 

Bezpieczeństwo w sieci

mgr inż. W. Rogowski

mgr D. Fekieta

21 marca

„Dzień Wiosny”

(wyjście do kina)

Samorząd szkolny opiekun: mgr. B. Morusiewicz

Marzec/ kwiecień

Dzień Przedsiębiorczości

mgr I. Adamczyk
mgr M. Włodarczak

Marzec

Uwolnić książkę,

Świąteczny kiermasz książki, konkurs ABC wiedzy o słowie i książce

Biblioteka szkolna

mgr L. Neska

 

1 kwietnia

 

„Dzień szalonego ubioru”

Samorząd szkolny

opiekun
mgr B. Morusiewicz

Kwiecień

Stop Dopalaczom

- gazetka

-audycja

-ulotki

-film

 

Klasa 2 a TI

Wychowawca
mgr M. Potocka

Kwiecień

 Tradycje  i Obrzędy Wielkanocne - konkurs
„Najpiękniejsza pisanka Wielkanocna”

Samorząd szkolny

opiekun
mgr B. Morusiewicz

 

 17 kwietnia

Wielkanoc - audycja, gazetka

(21 Wielkanoc)

Klasa. 3a TE

wychowawca

dr M. Smużniak

26 kwietnia

Montaż słowno - muzyczny

z okazji rocznicy Kanonizacji

Jana Pawła II

(27 kwietnia sobota)

Klasa 3 a TE

wychowawca
dr M. Smużniak

26 kwietnia

Pożegnanie klas maturalnych

(apel, program artystyczny)

Klasa 2 a LO

wychowawca
mgr L. Neska

Kwiecień

Targi Edukacyjne

Samorząd szkolny

0piekun
mgr B. Morusiewicz

Maj

Świeto Konstytucji 3 Maja -wystawa

Biblioteka szkolna

mgr L. Neska

26 Maj

Dzień Matki

(gazetka w świetlicy szkolnej tydzień przed)

Klasa 1 a TI

wychowawca
mgr W. Kobus

27 maja

„Dzień szalonego ubioru”

Samorząd szkolny

0piekun
mgr B. Morusiewicz

31 maja

Światowy Dzień Bez Tytoniu -

plakaty, ulotki

Pielęgniarka Szkolna

Klasa 3 TR/G

wychowawca
mgr M. Hakman

 3 Czerwca

Wydarzenia czerwcowe

(gazetka w świetlicy szkolnej)

Klasa 1 TE/TR

Wychowawca
mgr I. Adamczyk

Czerwiec

Dzień Sportu

Klasa 2 TI/L

Wychowawca mgr T. Górski

Czerwiec

Bezpieczne wakacje

 

mgr B. Hołodiuk

mgr K. Dziuba

21 czerwca

Zakończenie Roku Szkolnego

Samorząd Szkolny

Opiekun mgr B. Morusiewicz