EKONOMIK WICEMISTRZEM WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW

Zmień fontsize

9 października 2017 roku w Kalinowych Polach odbyły się Finały Województwa Lubuskiego w drużynowych i indywidualnych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę w kategorii dziewcząt reprezentowały dwie uczennice Femlak Natalia, która zajęła 15 miejsce i Kamińska Julia - 21 miejsce na 80 startujących zawodniczek.

Chłopcy pobiegli kapitalnie: Bielak Miłosz zajął 4 miejsce, Ratman Filip - 18 miejsce, Wroczyński Piotr - 28 miejsce, Pawlikowski Paweł - 29 miejsce, Januszewicz Szymon - 30 miejsce, Diduszko Rafał - 32 miejsce na 86 startujących zawodników. W ogólnej klasyfikacji uplasowali się na II miejscu i tym samym zostali Wicemistrzami Województwa Lubuskiego!

Klasyfikacja drużynowa chłopców:
I miejsce - VII LO Zielona Góra - 36 pkt.
II miejsce - ZSE Żary - 72 pkt.
III miejsce - ZSP Sława - 131 pkt.
IV miejsce - CKZiU Nowa Sól - 154 pkt.
V miejsce - LO Strzelce Krajeńskie - 178 pkt.
VI miejsce - CKZiU Międzyrzecz - 188 pkt.
VII miejsce - CKZiU Sulechów - 223 pkt.
VIII miejsce - LO Żagań - 226 pkt.
IX miejsce - ZSLiZ Sulęcin - 257 pkt.
X miejsce - PZS Świebodzin - 305 pkt.

Gratulujemy!!!

Dodatkowe informacje