PAULINA BEDNARCZYK - LAUREATKĄ LUBUSKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO

Zmień fontsize

18 września 2017, podczas uroczystej gali, został rozstrzygnięty konkurs o nazwie: "Zbrodnia i zagadka kryminalna w fantastycznych światach”, w którym Paulina Bednarczyk - uczennica klasy IIbLO, została laureatką. Organizatorem konkursu była Pracownia Mitopoetyki i Filozofii Literatury Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego, a partnerem wydarzenia została Biblioteka Uniwersytecka.

Pracownicy uczelni zaprosili uczniów na warsztaty - "Kreacja bohatera" a nauczycieli na wykład - "Bohater literatury popularnej i jego kulturowe źródła". To już II edycja konkursu, na którym nagrodzono dzieci i młodzież z naszego województwa. Tego dnia odbyła się również premiera kolejnego tomu opowiadań, w którym zamieszczono prace najlepszych uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Gratulujemy Paulinie tytułu laureatki i życzymy dalszych sukcesów!!!

paulina

Dodatkowe informacje