“Jesteśmy w pół drogi, droga pędzi z nami bez wytchnienia. Chciałbym i mój ślad na drodze ocalić od zapomnienia.” - te słowa Leopolda Staffa niech będą dla Was Koleżanki i Koledzy sentencją na całe życie.

To w naszej szkole rozpoczynaliście kolejny etap, a ich jeszcze będzie tak wiele. Na początku nie było łatwo, nowi nauczyciele, koledzy, otoczenie. Świat wydawał się jak nie z tej planety. Szybko poznaliście zasady obowiązujące w naszej szkole. Wszędzie było Was pełno, zdobywaliście laury na konkursach, olimpiadach, rozsławialiście szkołę w zawodach sportowych. Codziennie, przez 3 i 4 lata mijaliśmy się na korytarzach, witaliśmy się ”na misia”, spotykaliśmy się na imprezach poza szkołą i to wszystko czyniło z nas wspólnotę.

Wasze zakończenie roku jest nieszablonowe, ale przecież takie będzie też Wasze życie: ciekawe, inne, oby pełne dobrych przygód.
Teraz doświadczamy rzeczy, które nie przesłonią tego, co było najważniejsze: miłości, przyjaźni, koleżeństwa, czasami smutku i rozczarowania. Ale przecież takie jest życie.

Jesteście w pół drogi, czeka na Was wiele przygód. Mamy nadzieję, że będą one jak ta tęcza: kolorowe, jasne, zapraszające do następnego etapu, a na końcu zawsze będzie szarfa z napisem: DLA ZWYCIĘZCY !

Nie mówimy żegnajcie, mówimy Do ZOBACZENIA!

Przewodnicząca samorządu szkolnego Katarzyna Tychowska