5 lutego 2018 roku w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym odbył się finał koszykówki chłopców w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży.

W półfinale Ekonomik spotkał się z gospodarzem turnieju SLO Żary, wygrywając 42:25. W drugim półfinale CKZiU Żary wygrało z KLO Żary 46:31. W meczu o III miejsce po zaciętym i emocjonującym meczu lepsi 1 pkt. okazali się zawodnicy z SLO Żary, którzy wygrali 35:34. W wielkim finale spotkały się dotychczas dwie niepokonane drużyny ZSE Żary i CKZiU Żary. Lepsi okazali się chłopcy z Ekonomika, którzy wygrali spotkanie 46:38 i to oni mogli się cieszyć z tytułu Mistrza Powiatu.

Skład drużyny:
1) Szkudlarek Arkadiusz
2) Koczan Jakub
3) Burnecki Kacper
4) Pawlikowski Paweł
5) Sitko Bartosz
6) Krukowski Konrad
7) Drzewiński Rafał
8) Rutkowski Rafał
9) Grochalski Piotr
10) Sługocki Norbert

GRATULUJEMY!